Rezultate Liga B Prahova – Etapa I

Liga B Prahova – Seria Mizil

Progresul Boldeşti Grădiştea – Olimpia Gornet Cricov 3-2
Cricovul Cioceni – Progresul Tomşani 2-1
Podgoria Vadu Săpat – Voinţa Vadu Părului 2-2
Oţelul Larissa – Avântul Iordăcheanu 1-4
Viitorul Iordăcheanu – AS Gherghiţa 2-3
Olimpia Cireşanu – Tineretul II Berceni 7-1
Speranţa Olari – Sportul Valea Cucului 3-0

Clasament


1. Olimpia Cireșanu 1 1 0 0 7-1 3p
Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga C Prahova – Seria Teritoriu – Etapă intermediară

Seria Teritoriu – Etapa intermediară
Arizona Zalhanaua – Tricolor Băltiţa 3-1
AS Balta Doamnei – AS Tg. Vechii 2-6
AS Puşcaşi – Spicul Poienarii Rali 3-2
Voinţa Măneşti – AS Poienarii Burchii 3-0 la masa verde deoarece echipa oaspete nu s-a prezentat la joc
Gloria Ologeni – Prahova Tinosu 6-2
CS Brazi – Viitorul Poienarii Burchii 3-0
Viitorul Puchenii Mari – AS Româneşti 3-2
Voinţa Hăbud – Tineretul Balta Doamnei 0-3

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XXII-a

Seria Ploiești
Viitorul Crivina – AS Strejnic 2-3
Viitorul Aricești – Unirea Telejean 3-6
Progresul Puchenii Moșneni – AS Potigrafu 8-1
Petrolul 95 Ploiești – CSM II Câmpina – amânat
Prahova Tg. Vechi – Energia Pietroșani 4-0
Progresul Bucov – CS Negoiești 3-0 (la masa verde după ce echipa oaspete s-a retras din campionat)
ACS Aricești a stat.

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XXIV-a

Seria Teritoriu
Viitorul Poienarii Burchii – AS Puşcaşi 1-1
Prahova Tinosu – AS Balta Doamnei 2-0
AS Poienarii Burchii – Tricolor Băltiţa 0-0
Spicul Poienarii Rali – AS Tg. Vechi Stănceşti 0-1
Voinţa Hăbud – CS Brazi 0-3, neprezentare
Tineretul Balta Doamnei – Gloria Ologeni 4-1
AS Româneşti – Voinţa Măneşti 3-0, neprezentare
Viitorul Puchenii Mari – Arizona Zalhana 4-1

Citește mai mult din acest articol

Liga C Prahova – Etapa a XX-a

Seria Mizil
AS Gura Vadului – Speranța Olari 2-3
Viitorul Iordăcheanu – Avântul Boldești Grădiștea 1-1
Progresul Boldești Grădiștea – Viitorul Pantazi 1-1
CS Popești – Viitorul Colceag 0-2
Unirea Petrolul Râfov – AS Dâmbu 2-6
AS Tg. Vechi – Rapid Mizil 3-4
Tineretul Balta Doamnei – Podgoria Vadu Săpat 2-7
AS Gherghița – Voința Călugăreni 3-0 (la masa verde deoarece echipa oaspete s-a retras din campionat)

Citește mai mult din acest articol

Liga C Prahova – Etapa a XIX-a

Seria Mizil
Tineretul Balta Doamnei – Unirea Petrolul Râfov 0-0
Podgoria Vadu Săpat – AS Tg. Vechi 2-0
Rapid Mizil – AS Gura Vadului 8-0
Speranţa Olari – Viitorul Iordăcheanu 5-2
Avântul Boldeşti Grădiştea – AS Gherghiţa 1-3
Voinţa Călugăreni – Progresul Boldeşti Grădiştea 0-3
Viitorul Pantazi – CS Brazi Popeşti 3-1
Viitorul Colceag – AS Dâmbu 6-1

Citește mai mult din acest articol

Liga C Prahova – Etapa a XVIII-a

Seria Mizil
AS Tg. Vechi – Tineretul Balta Doamnei 5-1
AS Gura Vadului – Podgoria Vadu Săpat 0-1
Viitorul Iordăcheanu – Rapid Mizil 2-2
AS Gherghiţa – Speranţa Olari 1-0
Progresul Boldeşti Grădiştea – Avântul Boldeşti Grădiştea 3-0
CS Brazi Popeşti – Voinţa Călugăreni 3-0
AS Dâmbu – Viitorul Pantazi 2-1
Unirea Petrolul Râfov – Viitorul Colceag 1-1

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XVII-a

Seria Mizil
AS Tg. Vechi – Unirea Petrolul Râfov 3-0
Tineretul Balta Doamnei – AS Gura Vadului 1-2
Podgoria Vadu Săpat – Viitorul Iordăcheanu 4-0
Rapid Mizil – AS Gherghiţa 2-0
Speranţa Olari – Progresul Boldeşti Grădiştea 0-0
Avântul Boldeşti Grădiştea – CS Brazi Popeşti 3-6
Voinţa Călugăreni – AS Dâmbu 0-3
Viitorul Pantazi – Viitorul Colceag 1-0

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XVI-a

Seria Mizil
Viitorul Iordăcheanu – Tineretul Balta Doamnei 7-2
Progresul Boldeşti Grădiştea – Rapid Mizil 2-2
CS Brazi Popeşti – Speranţa Olari 2-0
AS Dâmbu – Avântul Boldeşti Grădiştea 2-1
Viitorul Colceag – Voinţa Călugăreni 3-0
Viitorul Pantazi – Unirea Petrolul Râfov 5-4
AS Gherghiţa – Podgoria Vadu Săpat 3-0 (neprezentare)
AS Gura Vadului – AS Tg. Vechi, nedisputat, teren impracticabil

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XV-a

Seria Mizil
Unirea Petrolul Râfov – AS Gura Vadului 3-1
AS Tg. Vechi – Viitorul Iordăcheanu 2-0
Tineretul Balta Doamnei – AS Gherghiţa 1-5
Podgoria Vadu Săpat – Progresul Boldeşti Grădiştea 1-3
Rapid Mizil – CS Brazi Popeşti 3-0
Speranţa Olari – AS Dâmbu 4-1
Avântul Boldeşti Grădiştea – Viitorul Colceag 0-3
Voinţa Călugăreni – Viitorul Pantazi 0-3

Citește mai mult din acest articol