Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XVII-a

Seria Est
Prahova Tomşani – Tineretul Bucov 1-1
Ştiinţa Albeşti – Rapid Sălciile 2-1
San Sar Malu Roşu – Voinţa Ciorani 3-0
AS Pleaşa – Avântul Tomşani 2-2
Sportul Valea Călugărească – Viticultorul Dârvari 1-0
Viitorul Fulga – Tineretul Berceni 2-0
Avântul Iordăcheanu – Inter Ciupelniţa 3-2
Gloria Plopu – Podgoria Vadu Săpat 3-0

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XVI-a

Seria Est
Rapid Sălciile – Prahova Tomşani 4-0
Voinţa Ciorani – Ştiinţa Albeşti 0-3
Avântul Tomşani – San Sar Malu Roşu 1-1
Viticultorul Dârvari – AS Pleaşa 2-3
Tineretul Berceni – Sportul Valea Călugărească 1-1
Inter Ciupelniţa – Viitorul Fulga 0-3
Podgoria Vadu Săpat – Avântul Iordăcheanu 0-3
Gloria Plopu – Tineretul Bucov 3-1

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XV-a

Seria Est
Tineretul Bucov – Rapid Sălciile 1-4
Prahova 2010 Tomşani – Voinţa Ciorani 3-0
Ştiinţa Albeşti – Avântul Tomşani 1-1
SanSar Malu Roşu – Viticultorul Dârvari 3-2
AS Pleaşa – Tineretul Berceni 2-1
Sportul Valea Călugărească – Inter Ciupelniţa 2-1
Viitorul Fulga – Podgoria Vadu Săpat 3-0
Avântul Iordăcheanu – Gloria Plopu 2-3

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XIV-a

Seria Est
Voința Ciorani – Tineretul Bucov 5-1
Avântul Tomșani – Rapid Sălciile 2-5
Viticultorul Dârvari – Prahova 2010 Tomșani 2-2
Tineretul Berceni – Știința Albești 1-1
Gloria Plopu – Sportul Valea Călugărească 4-3
Avântul Iordăcheanu – Viitorul Fulga 3-2
Podgoria Vadu Săpat – AS Pleașa – amânat

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XIII-a

Seria Est
Voinţa Ciorani – Avântul Tomşani 7-2
Rapid Sălciile – Viticultorul Dârvari 2-1
Prahova 2010 Tomşani – Tineretul Berceni 0-2
Ştiinţa Albeşti – Inter Ciupelniţa 5-0
AS Pleaşa – Gloria Plopu 2-4
Sportul Valea Călugărească – Avântul Iordăcheanu 1-0
Tineretul Bucov – Viitorul Fulga 2-3
Podgoria Vadu Săpat a stat

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XII-a

Seria Est
Avântul Tomșani – Tineretul Bucov 1-5
Viticultorul Dârvari – Voința Ciorani 1-4
Tineretul Berceni – Rapid Sălciile 2-3
Inter Ciupelnița – Prahova 2010 Tomșani 0-3
Podgoria Vadu Săpat – Știința Albești 1-2
Avântul Iordăcheanu – AS Pleașa 0-0
Viitorul Fulga – Sportul Valea Călugărească 1-3
Gloria Plopu a stat.

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a XI-a

Seria Est
Rapid Sălciile – Inter Ciupelnița 4-1
Voința Ciorani – Tineretul Berceni 2-1
Avântul Tomșani – Viticultorul Dârvari 1-3
Tineretul Bucov – Sportul Valea Călugărească 2-4
Prahova 2010 Tomșani – Podgoria Vadu Săpat 2-1
Știința Albești – Gloria Plopu 2-4
AS Pleașa – Viitorul Fulga 5-4
Avântul II Iordăcheanu a stat.

Citește mai mult din acest articol

Rezultate: Program jocuri Cupa României faza județeană – Turul I

Datorită faptului că AJF Prahova duce o lipsă acută de arbitrii iată că astăzi și mâine avem programată o nouă etapă de Cupa României faza județeană din … Turul I:

Programul acestor jocuri este următorul:

Miercuri, ora 15.30
AS Dâmbu – Tineretul Berceni 2-8
AS Bălţeşti – AS Găzarul Surani 0-2
Tricolor Coţofeneşti – Voinţa Vărbilău 1-6
AS III Podenii Noi – AS Podenii Noi 0-3 (masa verde gazdele nu au asigurat asistenta medicala)
Juventus Călineşti – Petrolul Băicoi 0-3 (masa verde)
Viitorul Mărgineni – Vulturii Proviţa de Sus 0-3 (masa verde)

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a X-a

Seria Est
Podgoria Vadu Săpat – Rapic Sălciile 1-3
Inter Ciupelnița – Voința Ciorani 1-3
Tineretul Berceni – Avântul Tomșani 2-0
Viticultorul Dârvari – Tineretul Bucov 0-0
Gloria Plopu – Prahova Tomșani 8-0
Avântul Iordăcheanu – Știința Albești 1-6
Sportul Valea Călugărească – AS Pleașa 2-2
Viitorul Fulga a stat.

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga B Prahova – Etapa a IX-a

Seria Est
Rapid Sălciile – Gloria Plopu 0-1
Voința Ciorani – Podgoria Vadu Săpat 7-1
Avântul Tomșani – Inter Ciupelnița 4-2
Viticultorul Dârvari – Tineretul Berceni 0-3
Știința Albești – Viitorul Fulga 0-1
Prahova Tomșani – Avântul Iordăcheanu 2-1
Tineretul Bucov – AS Pleașa 1-0
Sportul Valea Călugărească a stat.

Citește mai mult din acest articol