Rezultate Liga C Prahova – Seria Teritoriu – Etapă intermediară

Seria Teritoriu – Etapa intermediară
Arizona Zalhanaua – Tricolor Băltiţa 3-1
AS Balta Doamnei – AS Tg. Vechii 2-6
AS Puşcaşi – Spicul Poienarii Rali 3-2
Voinţa Măneşti – AS Poienarii Burchii 3-0 la masa verde deoarece echipa oaspete nu s-a prezentat la joc
Gloria Ologeni – Prahova Tinosu 6-2
CS Brazi – Viitorul Poienarii Burchii 3-0
Viitorul Puchenii Mari – AS Româneşti 3-2
Voinţa Hăbud – Tineretul Balta Doamnei 0-3

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XXVII-a

Seria Mizil
Viitorul II Poienarii Burchi – Unirea Petrolul Râfov 2-1
Avântul Boldeşti Grădiştea – Victoria Fântânele 4-1
Viticultorul Dârvari – Tineretul Balta Doamnei 0-1
Podgoria Vadu Săpat – Inter Ciupelniţa 3-1
Avântul II Iordăcheanu – Viitorul Pantazi 2-4
Viitorul Iordăcheanu – Voinţa Călugăreni 5-3
Rapid Sălciile – Progresul Boldeşti Grădiştea 8-0
Tineretul Berceni – NG Steaua Vâlcele 10-1

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga A Prahova – Etapa a XXVII-a

FC Astra III Ploiești – Unirea Urlați, amânat
CS Păulești – Chimia II Vadu Săpat 3–0

FC Petrolul II Ploieşti – CS Ceptura 1-1
Marcatori: C. Anton (6) / G. Fronescu (5)
Arbitrii: Alin Gheorghe, Andrei Sotir, Adrian Stoenoiu
Observator: Decu Crângaşu

Caraimanul Buşteni – CSM Câmpina 1-2
Marcatori: V. Plumb (83) / B. Stroe (27), Ad. Vintilă (76)
Abitrii: Bogdan Zahiu, Alexandru Mihăilă, Ionel Gheonea
Observator: Vasile Tabără

Citește mai mult din acest articol

Delegări Liga A Prahova – Etapa a XXVII-a

FC Astra III Ploiești – Unirea Urlați, amânat
CS Păulești – Chimia II Vadu Săpat 3–0

Vineri, ora 18.00
FC Petrolul II Ploieşti – CS Ceptura 1-1
Arbitrii: Alin Gheorghe, Andrei Sotir, Adrian Stoenoiu
Observator: Decu Crângaşu

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XXVII-a

Seria Mizil – Etapa a XXVII-a
AS Pleasa – Steaua Sangeru 6-1
Soimii Apostolache – Vulturul Zanoaga 5-6
NG Steaua Valcele – Viitorul Iordacheanu 7-3
Progresul Bold. Gradistea – Avantul Boldesti Gradistea 5-1
Avantul II Iordacheanu – SFEC Colceag 3-0 (masa verde)
Inter Ciupelnita – AS Mehedinta 4-1
AS Gazarul Surani – Tineretul Bucov 3-2
Rapid Salciile – Vointa Calugareni 4-3
*SFEC Colceag – retrasa in retur

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga A Prahova – Etapa a XXVII-a

FC Petrolul II Ploieşti – Tinereţea Izvoarele 8-1
CS Băneşti – Unirea Câmpina 3-0
AFC Brebu – Tricolorul Breaza 3-2
Unirea Urlaţi – Petrolul Teleajen 3-2
CS Floreşti – CS Ceptura 1-3
Dero Ploieşti – Carpaţi Sinaia 3-0
CS Păuleşti – Caraimanul Buşteni 4-0
Avântul Măneciu – Prahova Tomşani 3-0
CS Şirna – Chimia II Vadu Săpat 2-2

Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XXVII-a

Seria ”Ploieşti Municipiu” – etapa a XXVII-a
Unirea Teleajen – CS Brazi II Popeşti 5-2
FC Astra II Ploieşti – AS Strejnic 0-1
RATP Ploieşti – Sori Tg. Nou 2-3
AS Tg. Vechi – Unirea Petrolul Râfov 7-1
Impact Sport Ariceşti Rahtivani – Sansar Malu Roşu 7-1
Unirea Corlăteşti Dâmbu – Speranţa Olari 1-3
Sportul Valea Călugărească, Energia Pietroşani, Dalina Bărcăneşti au câştigat cu scorul de 3-0 deoarece As Cătunu, FC Ploieşti Vest, AS Rachieri au fost excluse din campionat

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga A Prahova Etapa a XXVII-a

Podgoria Vadu Săpat – Petrolul 95 Ploieşti 0-0
Arbitri: Haralambie Veronel, Valentin Dumitru, Emil Mateescu
Observator: Ioan Andreoiu

Victoria Fântânele – CS Băneşti-Urleta 2-1
Marcatori: C. Elisei, G. Blăgoi / Fl. Ene
Arbitri: Ovidiu Oprea, Mihai Vasile, Sorin Pavel
Observator: Lucian Sotir

Citește mai mult din acest articol

Rezultate Liga A Prahova – Etapa a XXVI-a

CS Ceptura – Gloria Vâlcăneşti 6-1
Marcatori: D. Suditu, G. Lascu, R. Catana, G. Fronescu(2), I. Lascu / R. Jercalau.
Arbitri: Gabriel Cojanu, Sorin Nistor, Mădălin Ionescu.
Observator: Vasile Tabără.

Petrolul ’95 Ploie;ti –  Victoria Fântânele 2-1
Marcatori: Al. Stefan, Fl. Bălan / Gh. Zico.
Arbitri: Mihai Amorăriţei, Daniel Bunea, Romulus Sprânceană.
Observator: Mitu Roşu.

Citește mai mult din acest articol