Rezultate Campionatele de juniori

Juniori A
CSM II Ploieşti – CS Blejoi 2-1
Petrolistul Boldeşti – AFC Brebu 4-0
Chimia Brazi – Avântul Măneciu 1-3
CSO Vălenii de Munte – CSM Ploieşti 1-4
CSO Plopeni – Unirea Urlaţi 2-1
Conpet Ploieşti – CS Ceptura 4-1

Clasament
1. CSM II Ploieşti  13  12  1  0  60-11  49

2. Conpet Ploieşti 13 12 0 1 57-10 48
3. CSO Plopeni  13  7  2  4  38-25  30
4. CSM I Ploieşti 13 7 2 4 33-24 30
5. Petrolistul Boldeşti  13  7  1  5  34-20  29
6. Unirea Urlaţi 14 6 1 7 26-34 25
7. Avântul Măneciu  13  5  3  5  18-30  23
8. CS Ceptura 12 5 1 6 36-38 21
9. Chimia Brazi  13  5  1  7  33-49  21
10. CSO Teleajen Vălenii de Munte  14 3 2 9 23-44 14
11. CS Blejoi  13  1  0  12  16-51  4
12. AFC Brebu 12 1 0 11 13-51 4

Juniori B
Voinţa Măgurele – AFC Filipeşti de Pădure 1-4
FC Astra II Ploieşti – Unirea Tricolor Lipăneşti 5-0
Caraimanul Buşteni – Progresul Drăgăneşti 3-1
Tinereţea Izvoarele – CSO Plopeni 3-5
Petrolul Ploieşti – Podgoria Vadu Săpat 9-1
Conpet Ploieşti – Luceafărul Drajna 3-3
HMJ Câmpina – Viitorul Ariceşti Rahtivani  5-0

Clasament
1. HMJ Câmpina  15  15  0  0  79-5  60

2. FC Petrolul Ploieşti 14 11 1 2 81-9 45
3. AFC Astra II  15  11  1  3  48-11  45
4. Conpet Ploieşti 14 10 2 2 49-16 42
5. AFC Filipeştii de Pădure  14  9  2  3  49-24  38
6. Caraimanul Buşteni 14 7 1 6 37-22 29
7. Progresul Drăgăneşti  15  6  2  7  32-43  26
8. Tinereţea Izvoarele 15 5 1 9 33-42 21
9. Podgoria Vadu Săpat  14  5  0  9  28-49  20
10. CSO Plopeni 14 3 0 11 25-55 12
11. Luceafărul Drajna  15  2  3  10  21-74  11
12. Voinţa Măgurele  15 2 0 13 8-52 8
13. Unirea Tricolor Lipăneşti  15  2  0  13  25-110  8
14. Viitorul Ariceşti  Rahtivani 3 1 1 1 2-5 5

Juniori C – Seria a II-a
FC Petrolul III Ploieşti – FC Petrolul II Ploieşti 1-4
FC Astra II Ploieşti – AS Slănic 9-0
FC Băneşti-Urleta – Unirea Urlaţi 2-1
ASO Breaza – HMJ Câmpina 2-5
CSM Ploieşti – CSM Câmpina 1-3

Clasament
1. HMJ Câmpina  12  11  1  0  71-11  45

2. FC Petrolul II Ploieşti 12 9 0 3 53-10 36
3. FC Petrolul III Ploieşti  12  8  1  3  58-14  33
4. AFC Astra II 12 7 1 4 34-16 29
5. CSM Câmpina  12  7  0  5  53-18  28
6. CSM I Ploieşti 11 5 3 3 31-11 23
7. ASO Breaza  11  5  0  6  29-38  20p  0
8. Unirea Urlaţi 12 2 0 10 25-48 8
9. AS Slănic  12  1  0  11  7-95  4
10. AFC Băneşti-Urleta 12 1 0 11 5-105 4

Juniori D
FC Astra Ploieşti – HMJ Câmpina 0-0
Petrolul 95 Ploieşti – CSM Ploieşti – amânat
FC Petrolul Ploieşti – FC Petrolul II Ploieşti – amânat

Clasament
1. FC Petrolul Ploieşti  11  11  0  0  57-3  44

2. FC Astra Ploieşti 12 7 3 2 33-10 31
3. FC Petrolul II Ploieşti  11  6  2  3  27-26  26
4. Petrolul 95 Ploieşti 11 4 1 6 26-28 17
5. CSM I Ploieşti  11  2  0  9  8-40  8
6. HMJ Câmpina 12 0 2 10 1-45 2

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile despre tine sau dă clic pe un icon pentru autentificare:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: