Rezultate Campionatele de Juniori

Juniori A
Avântul Măneciu – CS Blejoi 2-0
AFC Brebu – Conpet Ploieşti 1-3
CSM Ploieşti – CS Ceptura 4-0
Unirea Urlaţi – CSM II Ploieşti 0-2
CSO Plopeni – Petrolistul Boldeşti 2-1
CSO Vălenii de Munte – Chimia Brazi 1-1

Clasament
1. CSM II Ploieşti 9 8 1 0 37-4 33
2. Conpet Ploieşti 9 8 0 1 42-6 32
3. CSO Plopeni 9 5 2 2 32-18 22
4. Petrolistul Boldeşti 9 5 1 3 24-15 21
5. CSM I Ploieşti 9 4 2 3 23-17 18
6. CS Ceptura 9 4 1 4 27-29 17
7. Unirea Urlaţi 9 4 1 4 18-24 17
8. Avântul Măneciu 9 3 3 3 11-17 15
9. Chimia Brazi 9 3 1 5 26-43 13
10. CSO Vălenii de Munte 9 2 2 5 16-29 10
11. AFC Brebu 9 1 0 8 9-35 4
12. CS Blejoi 9 0 0 9 10-38 0

Juniori B
Voinţa Măgurele – Caraimanul Buşteni 0-4
FC Astra II Ploieşti – Tinereţea Izvoarele 6-0
AFC Filipeştii de Pădure – Petrolul Ploieşti 0-11
Progresul Drăgăneşti – HM Junior Câmpina 0-8
Podgoria Vadu Săpat – Luceafărul Drajna 6-0
Unirea Tricolor Lipăneşti – Conpet Ploieşti – amânat
CSO Plopeni a stat

Clasament
1. HM Junior Câmpina 10 10 0 0 52-1 40
2. Conpet Ploieşti 10 7 1 2 30-12 29
3. FC Petrolul Ploieşti 9 6 1 2 39-7 25
4. FC Astra II Ploieşti 10 6 1 3 33-11 25
5. AFC Filipeştii de Pădure 9 5 2 2 36-20 22
6. Progresul Drăgăneşti 11 5 2 4 29-30 22
7. Caraimanul Buşteni 9 4 1 4 20-14 17
8. Tinereţea Izvoarele 9 4 1 4 16-21 17
9. Podgoria Vadu Săpat 11 4 0 7 20-30 16
10. Luceafărul Drajna 10 2 1 7 15-49 9
11. CSO Plopeni 10 2 0 8 16-39 8
12. Unirea Tricolor Lipăneşti 10 2 0 8 23-68 8
13. Voinţa Măgurele 8 1 0 7 5-32 4

Juniori C
Seria I
FC Petrolul Ploiești – CSM II Ploiești 14-0
Unirea Cocorăștii Colț – CS Blejoi 3-0
CS Păulești – Tinerețea Izvoarele 5-2
FC Astra Ploiești – CSO Vălenii de Munte 17-0
Știința Poienarii Burchii – Știința Albești 5-0

Clasament
1. FC Petrolul Ploieşti 9 9 0 0 132-1 36
2. FC Astra Ploieşti 9 8 0 1 92-6 32
3. Ştiinţa Poienarii Burchii 9 6 1 2 22-39 25
4. CSM II Ploieşti 9 6 0 3 20-29 24
5. CS Păuleşti 9 4 0 5 22-54 16
6. CS Blejoi 9 3 1 5 16-24 13
7. CSO Vălenii de Munte 9 3 1 5 17-41 13
8. Tinereţea Izvoarele 9 1 2 6 17-51 6
9. Unirea Cocorăştii Colţ 9 1 1 7 8-59 5
10. Ştiinţa Albeşti 9 1 0 8 13-55 4

Seria a II-a
FC Petrolul Ploiești – AS Slănic 9-0
CSM Câmpina – Unirea Urlați 9-1
FC Petrolul III Ploiești – HM Juniori Câmpina 1-2
FC Astra II Ploiești – ASO Breaza 2-1
CSM I Ploiești – CS Bănești-Urleta 13-0

Clasament
1. HM Junior Câmpina 9 8 1 0 47-8 33
2. FC Petrolul III Ploieşti 9 6 1 2 37-10 25
3. FC Petrolul II Ploieşti 9 6 0 3 40-8 24
4. CSM I Ploieşti 9 5 3 1 30-4 23
5. FC Astra II Ploieşti 9 5 1 3 19-11 21
6. CSM Câmpina 9 5 0 4 36-12 20
7. ASO Breaza 9 4 0 5 24-32 16
8. Unirea Urlaţi 9 2 0 7 23-32 8
9. AS Slănic 9 1 0 8 7-62 4
10. CS Băneşti-Urleta 9 0 0 9 2-86 0

Juniori D
CSM Ploieşti – HM Junior Câmpina 1-0
Petrolul 95 Ploieşti – FC Petrolul Ploieşti 0-6
FC Astra Ploieşti – FC Petrolul II Ploieşti 1-1

Clasament
1. FC Petrolul Ploieşti 9 9 0 0 52-3 36
2. FC Astra Ploieşti 9 5 2 2 27-8 22
3. FC Petrolul II Ploieşti 9 4 2 3 20-25 18
4. Petrolul 95 Ploieşti 9 4 1 4 24-22 17
5. CSM I Ploieşti 9 2 0 7 7-36 8
6. HM Junior Câmpina 9 0 1 8 1-37 1

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: