Rezultate Liga C Prahova – Etapa a XI-a

Seria Mizil
AS Gura Vadului – AS Dâmbu 3-1
Viitorul Iordăcheanu – CS Brazi Popești 2-2
AS Gherghița – Progresul Boldești Grădiștea 1-1
Unirea Petrolul Râfov – Speranța Olari 3-0
Tineretul Balta Doamnei – Viitorul Pantazi 4-2
NG Steaua Vâlcele – Voința Călugăreni 4-2
Avântul II Iordăcheanu – Avântul Boldești Grădiștea 2-4
AS Colceag a stat

Clasament
1 AS Gura Vadului 10 9 1 0 30-11 28
2 AS Gherghiţa 11 8 2 1 22-12 26
3 Progresul Boldeşti Grădiştea 11 7 4 0 29-7 25
4 Unirea Petrolul Râfov 10 6 0 4 22-20 18
5 CS Brazi Popeşti 11 4 4 3 28-19 16
6 NG Steaua Vâlcele 10 5 0 5 21-31 15
7 Speranţa Olari 10 4 1 5 20-18 13
8 Avântul Boldeşti Grădiştea 10 4 1 5 28-30 13
9 AS Colceag 10 4 1 5 28-30 13
10 Viitorul Iordăcheanu 10 3 3 4 25-23 12
11 AS Dâmbu 11 2 3 6 20-31 9
12 Voinţa Călugăreni 10 3 0 7 15-32 9
13 Viitorul Pantazi 10 2 2 6 17-19 8
14 Avântul II Iordăcheanu 10 2 2 6 15-22 8
15 Tineretul Balta Doamnei 10 2 0 8 19-34 6

Seria Slănic
Oțelul Larissa – CSC Poiana Câmpina 1-4
Steaua Sângeru – Viitorul Mărgineni 0-0
AS Podenii Noi – Juventus Călinești 1-1
AS Podenii Vechi – AS Poiana Trestiei 3-3
Prahovița Măgureni – AS Bălțești 1-1
Flacăra Filipești de Târg – Șoimii Apostolache 1-2
AS Mehedința – Viitorul Țipărești 7-1
Tricolor Coțofenești a stat

Clasament
1 CSC Poiana Câmpina 10 9 0 1 37-15 27
2 Juventus Călineşti 10 6 2 2 23-12 20
3 Tricolor Coţofeneşti 10 6 1 3 33-20 19
4 Viitorul Mărgineni 9 5 3 1 19-7 18
5 Şoimii Apostolache 9 5 2 2 20-13 17
6 Steaua Sângeru 10 5 2 3 21-21 17
7 AS Podenii Vechi 10 5 1 4 21-22 16
8 AS Podenii Noi 10 4 3 3 18-18 15
9 Flacăra Filipeşti de Târg 11 4 1 6 25-21 13
10 AS Poiana Trestiei 11 4 1 6 24-33 13
11 Prahoviţa Măgureni 10 3 3 4 16-22 12
12 AS Mehedinţa 11 3 1 7 20-27 10
13 Oţelul Larissa 9 2 2 5 13-27 8
14 AS Bălţeşti 10 1 1 8 11-22 4
15 Viitorul Ţipăreşti 10 1 1 8 17-38 4

Seria Teritoriu
Viitorul Poienarii Burchii – San Sar Malu Roșu 4-2
AS Balta Doamnei – CS Brazi 2-3
Progresul Puchenii Moșneni – Unirea Corlătești Dâmbu 5-2
Voința Hăbud – Gloria Ologeni 3-1
AS Românești – Prahova Tinosu 6-0
Tricolor Băltița – Arizona Zalhana 2-1
Spicul Poienarii Rali – Voința Mănești 1-0
AS Potigrafu – AS Pușcași 3-3
Viitorul Puchenii Mari – Viitorul Predești 5-1

Clasament
1 Progresul Puchenii Moşneni 12 11 0 1 52-12 33
2 AS Potigrafu 12 10 1 1 56-15 31
3 Voinţa Hăbud 12 10 1 1 40-14 31
4 Viitorul Predeşti 12 9 0 3 29-14 27
5 San Sar Malu Roşu 12 7 1 4 37-25 22
6 Tricolor Băltiţa 12 7 0 5 29-27 21
7 Viitorul Puchenii Mari 12 6 2 4 30-27 20
8 Viitorul Poienarii Burchii 11 6 0 5 34-38 18
9 Gloria Ologeni 12 5 1 6 33-23 16
10 CS Brazi 12 5 1 6 22-23 16
11 Spicul Poienarii Rali 12 5 1 6 20-28 16
12 AS Balta Doamnei 12 5 0 7 26-35 15
13 Unirea Corlăteşti Dâmbu 12 5 0 7 30-40 15
14 Arizona Zalhana 11 4 1 6 20-21 13
15 AS Româneşti 12 3 0 9 18-37 9
16 AS Puşcaşi 12 1 2 9 14-39 5
17 Voinţa Măneşti 12 1 1 10 8-32 4
18 Prahova Tinosu 12 1 0 11 24-72 3

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: