Rezultate Liga C Prahova – Etapa a VIII-a

Seria Mizil
Voinţa Călugăreni – AS Gura Vadului 1-4
Viitorul Pantazi – Viitorul Iordăcheanu 1-3
AS Colceag – AS Gherghiţa 2-3
AS Dâmbu – Progresul Boldeşti Grădiştea 2-2
CS Brazi Popeşti – Unirea Petrolul Râfov 2-4
Speranţa Olari – Tineretul Balta Doamnei 2-0
Avântul II Iordăcheanu – NG Steaua Vâlcele 2-3
Avântul Boldeşti Grădiştea a stat.

Clasament
1. Progresul Boldeşti Grădiştea 8 6 2 0 27-6 20
2. AS Gura Vadului 7 6 1 0 22-7 19
3. AS Gherghiţa 8 6 1 1 17-9 19
4. Unirea Petrolul Râfov 7 5 0 2 20-17 15
5. Speranţa Olari 7 4 1 2 18-11 13
6. AS Colceag 8 4 0 4 25-26 12
7. CS Brazi Popeşti 8 3 2 3 23-18 11
8. Viitorul Iordăcheanu 7 3 0 4 20-18 9
9. Viitorul Pantazi 8 2 2 4 14-13 8
10. AS Dâmbu 8 2 2 4 17-25 8
11. Avântul Boldeşti Grădiştea 7 2 1 4 17-23 7
12. NG Steaua Vâlcele 7 2 0 5 12-26 6
13. Voinţa Călugăreni 8 2 0 6 9-27 6
14. Avântul II Iordăcheanu 7 1 2 4 9-13 5
15. Tineretul Balta Doamnei 7 1 0 6 13-24 3

Seria Slănic
Şoimii Apostolache – Oţelul Larissa 2-1
AS Bălţeşti – Steaua Sângeru 1-2
Viitorul Mărgineni – AS Podenii Vechi 5-1
Viitorul Ţipăreşti – Tricolor Coţofeneşti 1-5
AS Poiana Trestiei – Prahoviţa Măgureni 3-0
CSC Poiana Câmpina – Juventus Călineşti – amânat
AS Mehedinţa – Flacăra Filipeşti de Târg – nedisputat
AS Podenii Noi a stat.

Clasament
1. Tricolor Coţofeneşti 8 6 1 1 30-13 19

2. Steaua Sângeru 8 5 1 2 20-14 16
3. Viitorul Mărgineni 6 5 0 1 18-6 15
4. Juventus Călineşti 6 5 0 1 19-8 15
5. CSC Poiana Câmpina 6 5 0 1 19-11 15
6. AS Podenii Noi 7 4 1 2 14-12 13
7. AS Podenii Vechi 7 4 0 3 14-14 12
8. AS Poiana Trestiei 8 4 0 4 20-24 12
9. Şoimii Apostolache 6 3 1 2 13-9 10
10. Flacăra Filipeşti de Târg 7 2 1 4 16-15 7
11. Prahoviţa Măgureni 7 2 1 4 12-19 7
12. Oţelul Larisa 7 1 2 4 11-23 5
13. AS Mehedinţa 7 1 1 5 8-18 4
14. Viitorul Ţipăreşti 7 0 1 6 11-27 1
15. AS Bălţeşti 7 0 0 7 7-19 0

Seria Teritoriu
Prahova Tinosu – Progresul Puchenii Moşneni 1-11
Gloria Ologeni – Viitorul Poienarii Burchii 1-2
CS Brazi – Spicul Poienarii Rali 6-1
AS Româneşti – Voinţa Hăbud 0-4
Arizona Zalhana – AS Balta Doamnei 5-0
San Sar Malu Roşu – AS Potigrafu 2-3
Unirea Corlăteşti Dâmbu – Viitorul Puchenii Mari 1-2
Viitorul Predeşti – Tricolor Băltiţa 5-3
Voinţa Măneşti – AS Puşcaşi 3-0

Clasament
1. AS Potigrafu 9 8 0 1 44-12 24

2. Progresul Puchenii Moşneni 9 8 0 1 40-8 24
3. Voinţa Hăbud 9 7 1 1 31-12 22
4. San Sar Malu Roşu 9 7 1 1 34-17 22
5. Viitorul Predeşti 9 7 0 2 23-10 21
6. Gloria Ologeni 9 4 1 4 28-16 13
7. CS Brazi 9 4 1 4 17-14 13
8. Viitorul Puchenii Mari 9 4 1 4 23-25 13
9. Tricolor Băltiţa 9 4 0 5 20-23 12
10. Viitorul Poienarii Burchii 8 4 0 4 23-28 12
11. Unirea Corlăteşti Dâmbu 9 4 0 5 21-29 12
12. AS Balta Doamnei 9 4 0 5 18-28 12
13. Arizona Zalhana 8 3 1 4 16-15 10
14. Spicul Poienarii Rali 9 3 1 5 17-23 10
15. AS Româneşti 9 2 0 7 9-30 6
16. AS Puşcaşi 9 1 1 7 10-31 4
17. Voinţa Măneşti 9 1 0 8 7-23 3
18. Prahova Tinosu 9 1 0 8 21-58 3

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: