Rezultate campionatelor de juniori

Juniori A
CS Blejoi – Chimia Brazi 4-9
AFC Brebu – CSO Vălenii de Munte 2-4
Avântul Măneciu – CSO Plopeni 0-0
CSM Ploieşti – Unirea Urlaţi 6-3
CS Ceptura – Petrolistul Boldeşti 4-4
CSM II Ploieşti – Conpet Ploieşti – amânat

Clasament
1. Petrolistul Boldeşti 4 3 1 0 11-4 13
2. Conpet Ploieşti 3 3 0 0 14-1 12
3. Avântul Măneciu 4 2 2 0 6-1 10
4. CSO Plopeni 4 2 2 0 14-10 10
5. CSM II Ploieşti 3 2 1 0 13-3 9
6. Chimia Brazi 4 2 0 2 15-11 8
7. CSM I Ploieşti 4 1 1 2 9-11 5
8. CSO Vălenii de Munte 4 1 1 2 8-10 5
9. CS Ceptura 4 1 1 2 9-14 5
10. Unirea Urlaţi 4 1 1 2 8-15 5
11. AFC Brebu 4 0 0 4 5-13 0
12. CS Blejoi 4 0 0 4 5-24 0

Juniori B
Progresul Drăgăneşti – Voinţa Măgurele 6-0
CSO Plopeni – Unirea Tricolor Lipăneşti 3-7
Podgoria Vadu Săpat – AFC Filipeşti de Pădure 2-3
Luceafărul Drajna – FC Astra II Ploieşti 0-3
HM Junior Câmpina – Tinereţea Izvoarele 6-0
Conpet Ploieşti – FC Petrolul Ploieşti 3-1
Caraimanul Buşteni a stat.

Clasament
1. HM Junior Câmpina 5 5 0 0 22-1 20
2. Conpet Ploieşti 6 5 0 1 21-8 20
3. AFC Filipeştii de Pădure 5 4 1 0 26-6 17
4. FC Astra II Ploieşti 6 4 1 1 24-5 17
5. Progresul Drăgăneşti 7 4 1 2 23-16 17
6. FC Petrolul Ploieşti 5 3 0 2 20-6 12
7. Caraimanul Buşteni 4 3 0 1 15-4 12
8. Tinereţea Izvoarele 5 2 1 2 11-11 9
9. Unirea Tricolor Lipăneşti 7 2 0 5 18-41 8
10. CSO Plopeni 6 1 0 5 6-28 4
11. Voinţa Măgurele 3 0 0 3 0-16 0
12. Podgoria Vadu Săpat 6 0 0 6 5-24 0
13. Luceafărul Drajna 5 0 0 5 1-26 0

Juniori C
Seria I

FC Petrolul Ploieşti – Ştiinţa Albeşti 8-0
CSM II Ploieşti – CSO Vălenii de Munte 1-0
CS Blejoi – Tinereţea Izvoarele 1-1
Unirea Cocorăşti Colţ – FC Astra Ploieşti 0-18
CS Păuleşti – Ştiinţa Poienarii Burchii 3-5

Clasament
1. FC Petrolul Ploieşti 4 4 0 0 53-1 16
2. FC Astra Ploieşti 5 4 0 1 38-5 16
3. CS Blejoi 5 3 1 1 16-10 13
4. CSM II Ploieşti 4 3 0 1 7-11 12
5. Ştiinţa Poienarii Burchii 4 3 0 1 13-27 12
6. CSO Vălenii de Munte 4 2 0 2 10-6 8
7. CS Păuleşti 4 1 0 3 7-34 4
8. Tinereţea Izvoarele 4 0 1 3 4-17 1
9. Ştiinţa Albeşti 4 0 0 4 5-19 0
10. Unirea Cocorăştii Colţ 4 0 0 4 4-27 0

Seria a II-a
FC Petrolul II Ploieşti – CS Băneşti-Urleta 12-0
AS Slănic – ASO Breaza 1-4
Unirea Urlaţi – HM Junior Câmpina 2-3
CSM Câmpina – FC Astra II Ploieşti 0-2
FC Petrolul III Ploieşti – CSM Ploieşti 1-1

Clasament
1. FC Petrolul II Ploieşti 4 4 0 0 21-1 16
2. HM Junior Câmpina 4 3 1 0 15-6 13
3. ASO Breaza 4 3 0 1 20-11 12
4. FC Petrolul III Ploieşti 4 2 1 1 6-6 9
5. FC Astra II Ploieşti 4 2 0 2 10-7 8
6. CSM I Ploieşti 4 1 2 1 3-4 6
7. CSM Câmpina 4 1 0 3 11-6 4
8. Unirea Urlaţi 4 1 0 3 13-9 4
9. AS Slănic 4 1 0 3 5-18 4
10. CS Băneşti-Urleta 4 0 0 4 1-37 0

Juniori D
HM Junior Câmpina – CSM Ploieşti 0-1
FC Petrolul Ploieşti – Petrolul 95 Ploieşti 3-0
FC Petrolul II Ploieşti – FC Astra Ploieşti 1-1

Clasament
1. FC Petrolul Ploieşti 4 4 0 0 18-3 16
2. FC Astra Ploieşti 4 2 1 1 12-5 9
3. FC Petrolul II Ploieşti 4 2 1 1 13-8 9
4. Petrolul 95 Ploieşti 4 2 0 2 12-8 8
5. CSM I Ploieşti 4 1 0 3 2-15 4
6. HM Junior Câmpina 4 0 0 4 0-18 0

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: