Rezultate Liga C Prahova – Etapa a VII-a

Seria Mizil
AS Gura Vadului – Avântul Boldeşti Grădiştea 1-0
Viitorul Iordăcheanu – Voinţa Călugăreni 2-4
AS Gherghiţa – Viitorul Pantazi 1-1
Progresul Boldeşti Grădiştea – AS Colceag 10-1
CS Brazi Popeşti – AS Dâmbu 7-2
Tineretul Balta Doamnei – Avântul II Iordăcheanu 2-3
Unirea Petrolul Râfov – NG Steaua Vâlcele 2-1
Speranţa Olari a stat.

Clasament
1. Progresul Boldeşti Grădiştea 7 6 1 0 25-4 19
2. AS Gura Vadului 6 5 1 0 18-6 16
3. AS Gherghiţa 7 5 1 1 14-7 16
4. AS Colceag 7 4 0 3 23-23 12
5. Unirea Petrolul Râfov 6 4 0 2 16-15 12
6. CS Brazi Popeşti 7 3 2 2 21-14 11
7. Speranţa Olari 6 3 1 2 16-11 10
8. Viitorul Pantazi 7 2 2 3 13-10 8
9. Avântul Boldeşti Grădiştea 7 2 1 4 17-23 7
10. AS Dâmbu 7 2 1 4 15-23 7
11. Voinţa Călugăreni 7 2 0 5 8-23 6
12. Viitorul Iordăcheanu 6 2 0 4 17-17 6
13. Avântul II Iordăcheanu 6 1 2 3 7-10 5
14. NG Steaua Vâlcele 6 1 0 5 9-24 3
15. Tineretul Balta Doamnei 6 1 0 5 13-22 3

Seria Slănic
Oţelul Larisa – Viitorul Ţipăreşti 2-2
Steaua Sângeru – Şoimii Apostolache 2-2
AS Podenii Noi – AS Bălţeşti 1-0
Juventus Călineşti – Voinţa Filipeşti de Târg 3-0
Viitorul Mărgineni – CSC Poiana Câmpina 3-1
Prahoviţa Măgureni – AS Mehedinţa 3-0
Tricolor Coţofeneşti – AS Poiana Trestiei 4-1
AS Podenii Vechi – Flacăra Filipeşti de Târg 3-1

Clasament
1. Juventus Călineşti 7 6 0 1 22-8 18
2. Tricolor Coţofeneşti 7 5 1 1 25-12 16
3. CSC Poiana Câmpina 7 5 1 1 21-13 16
4. Steaua Sângeru 7 4 1 2 18-13 13
5. AS Podenii Noi 7 4 1 2 14-12 13
6. AS Podenii Vechi 7 4 0 3 14-18 12
7. Şoimii Apostolache 6 3 1 2 17-8 10
8. Voinţa Filipeşti de Târg 6 3 1 2 18-12 10
9. AS Poiana Trestiei 7 3 0 4 17-24 9
10. Viitorul Mărgineni 5 3 0 2 11-7 9
11. Flacăra Filipeşti de Târg 7 2 1 4 16-15 7
12. Prahoviţa Măgureni 6 2 1 3 12-16 7
13. AS Mehedinţa 7 2 1 4 10-16 7
14. Oţelul Larisa 6 1 2 3 10-21 5
15. Viitorul Ţipăreşti 7 0 1 6 10-25 1
16. AS Bălţeşti 7 0 0 7 6-21 0

Seria Teritoriu
Viitorul Poienarii Burchii – Prahova Tinosu 7-2
AS Balta Doamnei – AS Româneşti 2-1
Progresul Puchenii Moşneni – Arizona Zalhana 2-0
Tricolor Băltiţa – Voinţa Hăbud 2-1
Spicul Poienarii Rali – Gloria Ologeni 1-2
AS Potigrafu – Unirea Corlăteşti Dâmbu 3-1
Viitorul Puchenii Mari – CS Brazi 1-6
AS Puşcaşi – San Sar Malu Roşu 2-5
Viitorul Predeşti – Voinţa Măneşti 3-0

Clasament
1. San Sar Malu Roşu 8 7 1 0 32-14 22
2. AS Potigrafu 8 7 0 1 41-10 21
3. Progresul Puchenii Moşneni 8 7 0 1 29-7 21
4. Viitorul Predeşti 8 6 0 2 18-7 18
5. Voinţa Hăbud 8 5 1 2 25-14 16
6. Tricolor Băltiţa 8 5 0 3 19-16 15
7. Gloria Ologeni 8 4 1 3 27-14 13
8. AS Balta Doamnei 8 4 0 4 18-23 12
9. Unirea Corlăteşti Dâmbu 8 4 0 4 20-27 12
10. Spicul Poienarii Rali 8 3 1 4 16-17 10
11. CS Brazi 8 3 1 4 11-13 10
12. Viitorul Puchenii Mari 8 3 1 4 21-24 10
13. Viitorul Poienarii Burchii 7 3 0 4 21-27 9
14. Arizona Zalhana 7 2 1 4 11-15 7?
15. AS Româneşti 8 2 0 6 9-26 6
16. AS Puşcaşi 8 1 1 6 10-28 4
17. Prahova Tinosu 8 1 0 7 20-47 3
18. Voinţa Măneşti 8 0 0 8 4-23 0

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: