Rezultate Campionatele de Juniori

Juniori A
CS Blejoi – CSM II Ploieşti 1-5
AFC Brebu – Petrolistul Boldeşti 0-1
Avântul Măneciu – Chimia Brazi 3-0
CSM I Ploieşti – CSO Vălenii de Munte 0-0
Unirea Urlaţi – CSO Plopeni 3-3
CS Ceptura – Conpet Ploieşti 1-2

Clasament
1. Conpet Ploieşti 2 2 0 0 9-1 8
2. Petrolistul Boldeşti 2 2 0 0 4-0 8
3. CSM II Ploieşti 2 1 1 0 6-2 5
4. Avântul Măneciu 2 1 1 0 4-1 5
5. CSO Plopeni 2 1 1 0 9-7 5
6. Unirea Urlaţi 2 1 1 0 5-4 5
7. CS Ceptura 2 1 0 1 4-3 4
8. CSO Vălenii de Munte 2 0 1 1 4-6 1
9. CSM I Ploieşti 2 0 1 1 0-3 1
10. AFC Brebu 2 0 0 2 1-4 0
11. Chimia Brazi 2 0 0 2 1-5 0
12. CS Blejoi 2 0 0 2 1-12 0

Juniori B
Unirea Lipăneşti – Voinţa Măgurele 9-1
Progresul Drăgăneşti – AFC Filipeşti 3-1
CSO Plopeni – Astra II Ploieşti 0-7
Podgoria Vadu Săpat – Caraimanul Buşteni 1-2
Luceafărul Drajna – Tinereţea Izvoarele 0-3
HM Junior Câmpina – Conpet Ploieşti 3-0
Petrolul Ploieşti a stat.

Clasament
1. Progresul Drăgăneşti 5 3 1 1 12-13 13
2. FC Petrolul Ploieşti 3 3 0 0 18-1 12
3. HM Junior Câmpina 3 3 0 0 14-0 12
4. Conpet Ploieşti 4 3 0 1 17-7 12
5. FC Astra II Ploieşti 4 2 1 1 16-5 9
6. Tinereţea Izvoarele 4 2 1 1 11-5 9
7. Caraimanul Buşteni 3 2 0 1 10-4 8
8. AFC Filipeştii de Pădure 3 1 1 1 16-6 5
9. CSO Plopeni 4 1 0 3 2-16 4
10. Unirea Tricolor Lipăneşti 5 1 0 4 10-30 4
11. Voinţa Măgurele 1 0 0 1 0-9 0
12. Podgoria Vadu Săpat 4 0 0 4 3-16 0
13. Luceafărul Drajna 3 0 0 3 1-18 0

Juniori C
Seria I

Petrolul Ploieşti – CS Păuleşti 21-1
CSM II Ploieşti – Astra Ploieşti 0-8
CS Blejoi – Ştiinţa Albeşti 5-1
Tinereţea Izvoarele – CSO Vălenii de Munte 0-6
Unirea Cocorăştii Colţ – Ştiinţa Poienarii Burchii 1-3

Clasament
1. FC Astra Ploieşti 3 3 0 0 20-2 12
2. FC Petrolul Ploieşti 2 2 0 0 42-1 8
3. CSO Vălenii de Munte 2 2 0 0 9-2 8
4. CS Blejoi 3 2 0 1 12-8 8
5. CSM II Ploieşti 2 1 0 1 3-9 4
6. Ştiinţa Poienarii Burchii 2 1 0 1 3-22 4
7. Unirea Cocorăştii Colţ 2 0 0 2 2-6 0
8. Ştiinţa Albeşti 2 0 0 2 3-8 0
9. Tinereţea Izvoarele 2 0 0 2 1-11 0
10. CS Păuleşti 2 0 0 2 1-27

Seria a II-a
Petrolul II Ploieşti – Petrolul III Ploieşti 4-1
AS Slănic – Astra II Ploieşti 0-5
Unirea Urlaţi – CS Băneşti 9-1
HM Junior Câmpina – ASO Breaza 8-1
CSM Câmpina – CSM Ploieşti 1-2

Clasament
1. HM Junior Câmpina 2 2 0 0 12-4 8
2. FC Petrolul II Ploieşti 2 2 0 0 6-1 8
3. CSM Câmpina 2 1 0 1 10-2 4
4. Unirea Urlaţi 2 1 0 1 9-3 4
5. ASO Breaza 2 1 0 1 13-8 4
6. FC Astra II Ploieşti 2 1 0 1 8-4 4
7. FC Petrolul III Ploieşti 2 1 0 1 3-4 4
8. CSM I Ploieşti 2 1 0 1 2-3 4
9. AS Slănic 2 0 0 2 0-14 0
10. CS Băneşti-Urleta 2 0 0 2 1-21 0

Juniori D
HM Junior Câmpina – Astra Ploieşti 0-6
CSM I Ploieşti – Petrolul 95 Ploieşti 0-5
Petrolul II Ploieşti – Petrolul Ploieşti 2-7

Clasament
1. FC Petrolul Ploieşti 2 2 0 0 13-3 8
2. FC Astra Ploieşti 2 2 0 0 11-2 8
3. Petrolul 95 Ploieşti 2 1 0 1 7-5 4
4. FC Petrolul II Ploieşti 2 1 0 1 8-7 4
5. CSM I Ploieşti 2 0 0 2 1-11 0
6. HM Junior Câmpina 2 0 0 2 0-12 0

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: