Rezultate Liga C Prahova – Etapa a II-a

Seria Mizil
Tineretul Balta Doamnei – Viitorul Iordăcheanu 5-2
NG Steaua Vâlcele – AS Gherghiţa 1-3
Avântul II Iordăcheanu – Progresul Boldeşti Grădiştea 2-3
Speranţa Olari – CS Brazi Popeşti 3-3
Avântul Boldeşti Grădiştea – AS Dâmbu 5-5
Voinţa Călugăreni – AS Colceag 3-2
Unirea Petrolul Râfov – Viitorul Pantazi 1-0
AS Gura Vadului a stat

Clasament
1. Progresul Boldeşti Grădiștea 2 2 0 0 5-2 6
2. AS Gherghiţa 2 2 0 0 5-2 6
3. Speranţa Olari 2 1 1 0 8-3 4
4. Viitorul Pantazi 2 1 0 1 8-2 3
5. AS Colceag 2 1 0 1 10-6 3
6. AS Gura Vadului 1 1 0 0 5-2 3
7. Tineretul Balta Doamnei 2 1 0 1 6-4 3
8. Unirea Petrolul Râfov 2 1 0 1 3-5 3
9. Voinţa Călugăreni 2 1 0 1 4-10 3
10. CS Brazi Popeşti 2 0 2 0 4-4 2
11. Avântul II Iordăcheanu 2 0 1 1 3-4 1
12. Avântul Boldeşti Grădiștea 2 0 1 1 8-13 1
13. AS Dâmbu 2 0 1 1 5-10 1
14. Viitorul Iordăcheanu 1 0 0 1 2-5 0
15. NG Steaua Vâlcele 2 0 0 2 1-5 0

Seria Slănic
Tricolor Coţofeneşti – Oţelul Larisa 4-2
Prahoviţa Măgureni – Steaua Sângeru 1-0
Flacăra Filipeşti de Târg – AS Podenii Noi 0-0
AS Mehedinţa – Juventus Călineşti 3-2
AS Poiana Trestiei – Viitorul Mărgineni 3-2
Viitorul Ţipăreşti – CSC Poiana Câmpina 2-3
Şoimii Apostolache – Voinţa Filipeşti de Târg 6-0
AS Podenii Vechi – AS Bălţeşti 4-0

Clasament
1. Şoimii Apostolache 2 2 0 0 10-2 6
2. CSC Poiana Câmpina 2 2 0 0 9-4 6
3. Tricolor Coţofeneşti 2 2 0 0 9-4 6
4. AS Mehedinţa 2 2 0 0 6-2 6
5. AS Podenii Noi 2 1 1 0 5-4 4
6. Juventus Călineşti 2 1 0 1 5-4 3
7. Oţelul Larisa 2 1 0 1 5-4 3
8. AS Podenii Vechi 2 1 0 1 4-3 3
9. Prahoviţa Măgureni 2 1 0 1 5-5 3
10. AS Poiana Trestiei 2 1 0 1 5-8 3
11. Voinţa Filipeşti de Târg 2 1 0 1 3-6 3
12. Flacăra Filipeşti de Târg 2 0 1 1 1-3 1
13. Steaua Sângeru 2 0 0 2 2-6 0
14. Viitorul Mărgineni 2 0 0 2 2-6 0
15. Viitorul Ţipăreşti 2 0 0 2 2-6 0
16. AS Bălţeşti 2 0 0 2 2-8 0

Seria Teritoriu
San Sar Malu Roşu – Gloria Ologeni 1-1
Unirea Corlăteşti Dâmbu – CS Brazi 3-0
Tricolor Băltiţa – Viitorul Poienarii Burchii 6-2
Spicul Poienarii Rali – Progresul Puchenii Moşneni 3-1
AS Potigrafu – Voinţa Hăbud 1-2
Viitorul Puchenii Mari – AS Balta Doamnei 2-4
AS Puşcaşi – AS Româneşti 0-2
Viitorul Predeşti – Arizona Zalhana 2-0
Prahova Tinosu a stat

Clasament
1. Voinţa Hăbud 2 2 0 0 8-1 6
2. Tricolor Băltiţa 2 2 0 0 8-2 6
3. Viitorul Predeşti 2 2 0 0 5-1 6
4. Gloria Ologeni 2 1 1 0 11-3 4
5. San Sar Malu Roşu 2 1 1 0 8-6 4
6. AS Potigrafu 2 1 0 1 4-2 3
7. AS Româneşti 2 1 0 1 3-3 3
8. Viitorul Poienarii Burchii 2 1 0 1 7-8 3
9. Spicul Poienarii Rali 2 1 0 1 5-6 3
10. AS Balta Doamnei 2 1 0 1 4-5 3
11. Progresul Puchenii Moşneni 2 1 0 1 2-3 3
12. Unirea Corlăteşti Dâmbu 2 1 0 1 5-10 3
13. Prahova Tinosu 1 0 0 1 5-7 0
14. Arizona Zalhana 1 0 0 1 0-2 0
15. Viitorul Puchenii Mari 2 0 0 2 2-5 0
16. CS Brazi 2 0 0 2 0-5 0
17. AS Puşcaşi 2 0 0 2 0-8 0

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: