Rezultate Liga C Prahova – Etapa I

Seria Mizil
AS Gura Vadului – Unirea Petrolul Râfov 5-2
AS Gherghiţa – Tineretul Balta Doamnei 2-1
Progresul Boldeşti Grădiștea – NG Steaua Vâlcele 2-0
CS Brazi Popeşti – Avântul II Iordăcheanu 1-1
AS Dâmbu – Speranţa Olari 0-5
AS Colceag – Avântul Boldeşti Grădiștea 8-3
Viitorul Pantazi – Voinţa Călugăreni 8-1

Clasament
1. Viitorul Pantazi 1 1 0 0 8-1 3

2. AS Colceag 1 1 0 0 8-3 3
3. Speranţa Olari 1 1 0 0 5-0 3
4. AS Gura Vadului 1 1 0 0 5-2 3
5. Progresul Boldeşti Grădiștea 1 1 0 0 2-0 3
6. AS Gherghiţa 1 1 0 0 2-1 3
7. Avântul II Iordăcheanu 1 0 1 0 1-1 1
8. CS Brazi Popeşti 1 0 1 0 1-1 1p -2
9. Tineretul Balta Doamnei 1 0 0 1 1-2 0
10. NG Steaua Vâlcele 1 0 0 1 0-2 0
11. Unirea Petrolul Râfov 1 0 0 1 2-5 0
12. Avântul Boldeşti Grădiștea 1 0 0 1 3-8 0
13. AS Dâmbu 1 0 0 1 0-5 0
14. Voinţa Călugăreni 1 0 0 1 1-8 0

Seria Slănic
Oţelul Larisa – AS Podenii Vechi 1-4
Steaua Sângeru – Tricolor Coţofeneşti 2-5
AS Podenii Noi – Prahoviţa Măgureni 5-4
Juventus Călineşti – Flacăra Filipeşti de Târg 3-1
Viitorul Mărgineni – AS Mehedinţa – amânat
CSC Poiana Câmpina – Tinerețea Poiana Trestiei 6-2
Voinţa Filipeşti de Târg – Viitorul Ţipăreşti – amânat
AS Bălţeşti – Şoimii Apostolache 2-4

Clasament
1. CSC Poiana Câmpina 1 1 0 0 6-2 3
2. Tricolor Coţofeneşti 1 1 0 0 5-2 3
3. AS Podenii Vechi 1 1 0 0 4-1 3
4. Şoimii Apostolache 1 1 0 0 4-2 3
5. Juventus Călineşti 1 1 0 0 3-1 3
6. AS Podenii Noi 1 1 0 0 5-4 3
7. Prahoviţa Măgureni 1 0 0 1 4-5 0
8. AS Bălţeşti 1 0 0 1 2-4 0
9. Flacăra Filipeşti de Târg 1 0 0 1 1-3 0
10. Steaua Sângeru 1 0 0 1 2-5 0
11. Oţelul Larissa 1 0 0 1 1-4 0
12. Tinerețea Poiana Trestiei 1 0 0 1 2-6 0

Seria Teritoriu
Prahova Tinosu – Sansar Malu Roşu 5-7
Gloria Ologeni – Unirea Corlăteşti Dâmbu 10-2
CS Brazi – Tricolor Băltiţa 0-2
Viitorul Poienarii Burchii – Spicul Poienarii Rali 5-2
AS Balta Doamnei – AS Potigrafu 0-3
Progresul Puchenii Moşneni – Viitorul Puchenii Mari 1-0
Voinţa Hăbud – AS Puşcaşi 6-0
AS Româneşti – Viitorul Predeşti 1-3

Clasament
1. Gloria Ologeni 1 1 0 0 10-2 3
2. Voinţa Hăbud 1 1 0 0 6-0 3
3. Viitorul Poienarii Burchii 1 1 0 0 5-2 3
4. AS Potigrafu 1 1 0 0 3-0 3
5. Sansar Malu Roşu 1 1 0 0 7-5 3
6. Viitorul Predeşti 1 1 0 0 3-1 3
7. Tricolor Băltiţa 1 1 0 0 2-0 3
8. Progresul Puchenii Moşneni 1 1 0 0 1-0 3
9. Viitorul Puchenii Mari 1 0 0 1 0-1 0
10. Prahova Tinosu 1 0 0 1 5-7 0
11. AS Româneşti 1 0 0 1 1-3 0
12. CS Brazi 1 0 0 1 0-2 0
13. Spicul Poienarii Rali 1 0 0 1 2-5 0
14. AS Balta Doamnei 1 0 0 1 0-3 0
15. AS Puşcaşi 1 0 0 1 0-6 0
16. Unirea Corlăteşti Dâmbu 1 0 0 1 2-10 0

Anunțuri

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare / Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare / Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare / Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: