Rezultate Liga A Prahova – Etapa a IV-a

FC Petrolul II Ploieşti – Petrolistul Boldeşti 3-0
Marcatori: Fl. Dumitrache (14), C. Crosman (52), M. Tudor (66)
Arbitrii: Viorel Căunei, Roxana Bănăseanu, Emil Pascu
Observator: Florinaş Piciu

Unirea Câmpina – Dero Ploieşti 5-0
Marcatori: G. Bărăgan(5,82 – ambele penalty), M. Nichifor (32), E. Lambă (57), Ed. Bica (62)
Arbitrii: Alin Gheorghe, Andrei Sotir, Ionuţ Gheorghe
Observator: Răzvan Dincuţă

Unirea Urlaţi – Avântul Măneciu 0-4
Marcatori: D. Stoian (10), C. Stoian (27), M. Stanciu (49,59)
Arbitrii: Radu Danielenco, Bogdan Banu, Daniel Bunea
Observator: Mihai Ion

CS Băneşti-Urleta – CS Păuleşti 0-3
Marcatori: Cr. Vasile (15), B. Stoica (73), I. Rusu (87)
Arbitrii: Adrian Illyeş, Laurenţiu Dragu, Cristinel Damian
Observator: Ion Andreoiu

Podgoria Vadu Săpat – CS Vispeşti Blejoi 1-3
Marcatori: G. Maftei (30) / D. Nae (2), G. Bridinel (38-pen, 85)
Arbitrii: Robert Stanciu, Emil Mateescu, Mihai Vizitiu
Observator: Marian Deaconu

CSM Câmpina – Progresul Drăgăneşti 3-0
Marcatori: A. Vintilă (82,84), St. Hromei(90)
Arbitrii: Ionuţ Neagu, Louis Oprescu, Valentin Zanfir
Observator: Constantin Safta

Tinereţea Izvoarele – AFC Brebu 3-0
Marcatori: D. Sârbu (65), I. Paraschivoiu (68), R. Ioniţă (85)
Arbitrii: Marcel Marin, Sorin Nistor, Ionel Gheonea
Observator: Mitu Roşu

CS Ceptura – Carpaţi Sinaia 4-0
Marcatori: C. Loga (7,83), I. Lascu (9), Cr. Iacob (66)
Arbitrii: Cristian Lefter, Irinel Georgescu, Andrei Bobeică
Observator: Constantin Dobre

FC Astra III Ploieşti – Caraimanul Buşteni 1-0
Marcator: S. Rotaru
Arbitrii: Ciprian Piciu, Cătălin Popovici, Gabriel Brăilă
Observator: Constantin Niţă

Clasament
1. Unirea Câmpina 4 4 0 0 14-0 12
2. CSM Câmpina 4 3 1 0 12-2 10
3. Avântul Măneciu 4 3 1 0 10-2 10
4. FC Astra III Ploieşti 4 3 0 1 12-6 9
5. CS Vispeşti Blejoi 4 2 2 0 13-4 8
6. CS Păuleşti 4 2 2 0 10-6 8
7. FC Petrolul II Ploieşti 4 2 1 1 5-2 7
8. Progresul Drăgăneşti 4 2 0 2 12-6 6
9. CS Ceptura 4 1 2 1 9-8 5
10. AFC Brebu 4 1 1 2 7-11 4
11. CS Băneşti 4 1 1 2 7-11 4
12. Unirea Urlaţi 4 1 1 2 7-15 4
13. Petrolistul Boldeşti 4 1 0 3 9-6 3
14. Caraimanul Buşteni 4 1 0 3 4-8 3
15. Podgoria Vadu Săpat 4 1 0 3 3-8 3
16. Tinereţea Izvoarele 4 1 0 3 6-18 3
17. Dero Ploieşti 4 1 0 3 2-16 3
18. Carpaţi Sinaia 4 0 0 4 3-16 0

Etapa a V-a – Astăzi 6 septembrie, ora 17.00
Carpaţi Sinaia – Unirea Urlaţi
Petrolistul Boldeşti – CS Ceptura
Caraimanul Buşteni – FC Petrolul II Ploieşti
Progresul Drăgăneşti – CS Vispeşti Blejoi
AFC Brebu – CSM Câmpina
CS Păuleşti – Tinereţea Izvoarele
Avântul Măneciu – CS Băneşti-Urleta
Unirea Câmpina – Podgoria Vadu Săpat
Dero Ploieşti – FC Astra III Ploieşti
Reclame

5 Responses to Rezultate Liga A Prahova – Etapa a IV-a

  1. stanciu M.11 says:

    Rezultate Liga A Prahova – Etapa a V-a-etapa intermediara:

    Unirea Câmpina – Chimia II Vadu Săpat 3-0; Carpaţi Sinaia – Unirea Urlaţi 1-0; Petrolistul Boldeşti – C.S. Ceptura 2-1; A.F.C. Brebu – C.S.M. Câmpina 0-2; C.S. Păuleşti – Tinereţea Izvoarele 8-1; Avântul Măneciu – C.S. Băneşti 7-0; Dero Ploieşti – Astra III Ploieşti 1-2; Caraimanul Buşteni – Petrolul II Ploieşti 1-0;Progresul Drăgăneşti – C.S. Vispeşti Blejoi 0-2

  2. olteanu aura says:

    Unirea umbla la arbitraj aveti grija

  3. stanciu M.11 says:

    nu cred ca zice de urlati ci de campina in comentariul de mai sus

Lasă un răspuns

Completează mai jos detaliile tale sau dă clic pe un icon pentru a te autentifica:

Logo WordPress.com

Comentezi folosind contul tău WordPress.com. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Google+

Comentezi folosind contul tău Google+. Dezautentificare /  Schimbă )

Poză Twitter

Comentezi folosind contul tău Twitter. Dezautentificare /  Schimbă )

Fotografie Facebook

Comentezi folosind contul tău Facebook. Dezautentificare /  Schimbă )

Conectare la %s

%d blogeri au apreciat asta: