Tricolor Varniţa – Prahova 2010 Tomsani 1-2
Arbitrii: Zahiu Bogdan, Marin Marcel, Calestru Adrian
Arbitrii: Căunei Viorel, Dumitru Valentin, Gheonea Ionel
Arbitrii: Amoraritei Mihai,  Geambazu Ciprian, Diaconu Marius
Observator:Rosu Mitu

11 Responses to Cupa României: Sferturi

1. Alinus19 says:

CSM Câmpina – AFC Brebu 4-0.jaf pe fata.a furat oprea fara jena.nu puteai sa ajungi la poarta de arbitri.a scapat brebu in prelungiri in minutul 102 sa dea gol si a ridicat ofsaid.si lea dat si penalti care nici nu a fost,a picat singur in careu.si la dat sa fie sigur ca ia banii.

2. Alinus19 says:

a fost 0-0 pana in minutul 102.dupa pauza sa oprea a fost numai cu CSM Campina.

3. Alinus19 says:

Stoenoiu Adrian nu neal lasat sa ne apropiem de poarta pana cand a dat CSM gol.pe urma nu a mai radicat nimic.oare de ce?jos cu mafia din fotbal.ca daia nu avem echipe din cauza la arbitri.JOS CU DON LICA.CEL MAI MARE MAFIOT.DEMISIA.si la pus si pe Andreoiu Ion observator sa fie tot in regula ca castige.DEMISIA DEMISIA DEMISIA DEMISIA DEMISIA

• SportulPh says:

Nu stiu de integritatea arbitrilor… dar te rog frumos sa ma crezi ca pe omul Ion Andreoiu il cunosc personal si nu este genul care sa se bage in „clinci-uri” din acestea. Se spune ca sa nu bagi mana in foc pentru ca exista riscul sa te frigi dar crede-ma ca pentru integritatea acestui om as baga mana in foc. In rest nu te pot contrazice deoarece nu am fost prezent sa imi dau cu parerea

4. Alinus19 says:

Tricolor Varnita – Prahova Tomsani 1-2
    Carpati Sinaia – Avantul Maneciu 0-4
    Petrolistul Boldesti – CS Paulesti 1-2

5. lulu says:

Felicitari pentru echipele calificate……am fost la meci la sinaia unde am vazut o echipa Avantul Maneciu foarte bine asezata…cred ca daca se vor mobiliza acesti baieti pot castiga lejer pentru a doua oara consecutiv cupa Romaniei(faza judeteana)…Hai Avantul Maneciu

6. lulu says:

Aveti idee cand se trage la sorti pentru semifinale????

7. alinus19 says:

daca erai de fata sa vezi in ce hal poate sa te fure un arbitru ramai cu gura cascata.daia nu mai exista fotbal in prahova.ca toti da bani la arbitri.sa vezi ce o sa faca tomsani cand intra in c.ca eu stiu cum a castigat meciurile.cine are pile la don lica face ce vrea.cun a fost cand am jucat la urlati,avea un jucator suspendat,dar nea anuntat dupa o sapt dupa ce am jucat cu ei ca nu avea drept de joc cu noi.la echipele care dau bani le trimite instintare cu jucatori care nu are drep de joc. :d